HAKKIMIZDA

Kurulduğu 2009 yılından bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok projede yer alan Aktifsel Enerji, öncü ve güvenilir olma ilkesini kendisine ilke edinmiştir. Hizmet sunumunda, hedefimizi oluşturan tüm sektör ve müşteri gruplarında en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Müşterilerimize nitelikli çalışanlarımız, yaygın iş ağımız ve etkili hizmet kanallarımız ile eksiksiz ve kaliteli hizmetleri sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Firmamız, sektörün hızlı gelişimine ve enerji sektörünün yeniden yapılanmasına paralel olarak yıllarca verdiği kaliteli hizmeti bugün daha yoğun bir şekilde sunmaya devam etmek için konularında engin tecrübeye sahip kişileri bünyesinde toplayarak, şirket yapısını geliştirmiştir. Bu bağlamda 2017 yılında şirketimiz, Enelco Enerji ile birlikte montaj ve test devreye alma hizmetlerine ilave olarak proje yönetimi, danışmanlık, mühendislik ve tedarik alanlarında da hizmet vermek üzere ortaklık kurmuştur. 15 yılı aşkın ulusal ve uluslararası proje yöneticilik deneyimlerimizi tek çatı altında bir araya getirerek anahtar teslim projelerde de yer alma konusunda ilk adımlar atılmıştır.

Kısa ve orta vadede hedefimiz özellikle uluslararası projelerde anahtar teslim iş kapsamlarını üstün hizmet kalitemiz, güvenilir alt yapımız ve nitelikli personelimiz ile zamanında, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tamamlamaktır.

TOP